Moje navštívené (0)
Registrace

zavřít

Zapoměli jste heslo?
Nastavit města

BIO zelený ječmen - prostředek k očistě těla a přírodní léčbě nemocí

Trápí vás jarní únava, máte nedostatek energie? Myslíte si, že by váš organismus potřeboval trochu pročistit, abyste z těla odplavili všechny toxické látky? Vynikajícím prostředkem pro očistu je BIO zelený ječmen.

 

Prášek, který vás dostane do formy

Odborníci na zdravou výživu BIO zelený ječmen oprávněně považují za skutečně zázračný přírodní všelék. Nachází se v něm spousta látek, které jsou naprosto nezbytné pro správné fungování lidského organismu. BIO zelený ječmen ve formě prášku se doporučuje konzumovat kvůli velkému množství vitamínů, minerálů, ale také enzymů, bílkovin, antioxidantů a stopových prvků. Pokud máte po skončené zimě pocit, že byste potřebovali novou energii, dopřejte si kůru se zeleným ječmenem. Jeho detoxikační, regenerační a vyživující účinky budou mít na vaše tělo skutečně blahodárný vliv. Pomohou vám získat zpět optimální tělesnou formu, která se velmi příznivě projeví i na vaší duši.

Boj s nemocemi zvládnete bez léků

Nejde ale jenom o jarní očistu, kdy je třeba skoncovat s toxiny, které se v těle během zimy nahromadily. Jako doplněk stravy si můžete BIO zelený ječmen dopřát po celý rok. Pokud trpíte nějakými chronickými zdravotními potížemi, nejspíše zjistíte, že při pravidelném zařazování zeleného ječmene do svého jídelníčku se jejich projevy výrazně zmírní, nebo dokonce úplně vymizí. Tato rostlina totiž umí velice efektivně bojovat s mnoha nemocemi. Je možné, že jich zbavíte, aniž byste museli pravidelně užívat léky a obávat se jejich nežádoucích účinků. Už proto stojí za to BIO zelený ječmen a jeho účinky vyzkoušet.

Výrobní proces podléhá pečlivé kontrole

Pěstírny BIO zeleného ječmene se nacházejí v Číně, surovina se potom nakupuje ve Velké Británii. Tam také dochází k certifikování britskou Soil Association, která ručí za kvalitu ječmene. Proces balení probíhá na Slovensku přesně podle schválených standardů EU. Nemusíte se tedy ničeho obávat, protože celý výrobní proces od pěstování až po balení a dodávku je pod přísnou kontrolou.

Pozor, ať si nezničíte enzymy

Příprava nápoje ze zeleného ječmene je navíc velmi jednoduchá. Jednu čajovou lžičku prášku rozmícháte ve 200-300 ml čisté vody nebo džusu. Pijete jednou až třikrát denně. Tekutina, z níž nápoj připravujete, by ovšem neměla být horká, abyste nezničili enzymy. Ječmenný prášek také můžete přidávat i do salátů či jiných studených jídel. Respektujte ovšem doporučenou denní dávku prášku, která činí. Konzumaci by se ovšem měly vyhnout malé děti do 3 let a také těhotné a kojící ženy. Musíte si také uvědomit, že přípravek není náhradou stravy, ale jejím doplněním. Vyzkoušejte účinky BIO zeleného ječmene, který pozitivně ovlivní vaše zdraví.Pobyty

Nejprodávanější slevy

Copyright © 2020 ABCsleva.cz. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

TOPlist