Moje navštívené (0)
Registrace

zavřít

Zapoměli jste heslo?
Nastavit města

Maqui Berry - zázračné bobule přinášejí elixír mládí

Stres se bohužel stal každodenním společníkem. Nezdravý životní styl, znečištěné životní prostředí, málo pohybu, nevhodná strava, to vše přispívá k tloustnutí a vzniku různých civilizačních chorob. Jak se proti tomu chránit? Receptem jsou Maqui Berry, bobule pocházející z Patagonie.

Detoxikujte svůj organismus ovocem

I když se snažíte stravovat a žít zdravě, vaše tělo v dnešním světě dostává hodně zabrat. Potraviny obsahují spoustu různých konzervantů, stabilizátorů a ochucovadel, která sice prodlužují jejich trvanlivost a zlepšují jejich vzhled, ovšem na druhou stranu jde z velké části o látky, které jsou pro vaše tělo cizí. Svůj organismus zahlcujete chemikáliemi. Mohou vám také chybět některé vitamíny či stopové prvky, protože málokdo má dostatek kvalitní čerstvé stravy. K tomu přibývá znečištěné prostředí, špatný stav ovzduší a vod, to vše působí i na váš organismus. Málo se hýbete, zřídka se dostanete na čerstvý vzduch. Z toho vyplývá, že se ve vašem těle kumulují jedy a působí zdravotní potíže. Čas od času proto potřebujete organismus detoxikovat. Velmi účinným prostředkem k odplavení toxinů z těla je antioxidant Maqui Berry.

Prastará indiánská medicína funguje

Lesní bobulovité ovoce Maqui Berry je skutečným elixírem mládí. Roste v Patagonii a považuje se za opravdový zázrak přímo z lůna přírody. Najdete v něm nejvyšší poměr antioxidantů v ovoci na světě. Bobule Maqui Berry obsahují vlákninu, bílkoviny, sacharidy a vitamíny. Posilují vaši imunitu, díky nim získáte větší vytrvalost a sílu a více energie. Navíc účinně odstraňují volné radikály ve vašem těle, čímž účinně bojují proti vzniku rakoviny. Kromě toho pomáhají hubnout, protože toxiny, které odbourávají, se ve velké míře vážou právě na tuky. Jsou vynikajícím zdrojem vitamínu C, ale také vápníku a železa. Působí protizánětlivě, posilují klouby a kosti. Čistí pokožku, pomáhají proti UV záření. Jejich fantastické účinky objevili už před mnoha staletími patagonští Indiáni z kmene Mapuche. Objevte je i vy a pomožte tak obnovit své zdraví.Pobyty

Nejprodávanější slevy

Copyright © 2020 ABCsleva.cz. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

TOPlist