Moje navštívené (0)
Registrace

zavřít

Zapoměli jste heslo?
Nastavit města

Bělící systém White Light - dokonalý chrup za symbolickou cenu

Bělostný chrup v širokém úsměvu je snem většiny z vás. Máte pocit, že ho nikdy nedosáhnete? Omyl. Dokážeme vám, že se vám tento sen může snadno splnit. Jednoduše použijete bělící systém White Light. Jeho cena je v podstatě symbolická.

Přírodní cestou bělostného úsměvu nedosáhnete

Zuby jsou vaší vizitkou. Kamkoli přijdete a otevřete ústa, už si o vás přítomní udělají obrázek. Při tvorbě úsudku o vás jim hodně pomůže i stav vašeho chrupu, který odhalíte, jakmile promluvíte. Lidé se s vámi setkávají poprvé, a proto budou z různých znaků usuzovat, jací jste. Péče o chrup o vás vypovídá více, než si myslíte. Jenže ruku na srdce, ne vždy vaše zuby vypadají přesně tak, jak byste si sami přáli. Kouření, popíjení kávy, různé nemoci, to vše má na váš chrup negativní vliv, i když se ho snažíte čistit sebevíc. Když nezvládnete docílit dokonalého chrupu s přírodními prostředky, může vám pomoci účinné bělení.

Šetrný prostředek s maximálním účinkem

Nabízíme vám revoluční systém White Light. Díky němu docílíte světlejšího odstínu vašich zubů, a to za velmi krátkou dobu. Obrovskou výhodou bělícího systému White Light je skutečnost, že kvůli němu nemusíte vážit cestu do zubní ordinace. Bělení vás bude stát zlomek ceny, který byste zaplatili u jakéhokoli zubaře, a navíc si ho můžete aplikovat sami v klidu svého domova. Systém využívá kombinace účinků LED světla a speciálního gelu. Je šetrný, nepoškozuje zuby ani dásně. Navíc příjemně dezinfikuje ústní dutinu a působí i jako prevence zubního kazu. Přitom ale velmi účinně a hloubkově odstraňuje jak zubní plak, tak i skvrny. Konkrétního výsledku přitom docílíte už po několika aplikacích. Bělení vám zabere pouhých deset minut času denně a maximálních účinků dosáhnete už po pouhých pěti dnech.  Ušetříte také nemalé peníze za bělení zubů v ordinacích.Pobyty

Nejprodávanější slevy

Copyright © 2020 ABCsleva.cz. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

TOPlist