Moje navštívené (0)
Registrace

zavřít

Zapoměli jste heslo?
Nastavit města

Organizér na šperky - každý kousek má své pevné místo

Dámy, také se vám stává, že spěcháte do práce nebo na schůzku, rozčileně se hrabete ve šperkovnici a ne a ne najít ten správný kousek, který se vám hodí ke kostýmku či k šatům? Mnohé ženy takové situace prožívají pravidelně, a přitom by vůbec nemusely, kdyby měly správný organizér na šperky.

V hromadě se špatně hledá

Ženy za svůj život postupně nasbírají různé náušnice, náhrdelníky, přívěsky, náramky, prsteny či spony do vlasů. Ukládají je bez ladu a skladu do šperkovnice. Předpokládají, že je bez potíží najdou ve chvíli, kdy je budou nejvíce potřebovat. V okamžiku, kdy si ráno obléknou tyrkysově modrý kostýmek, budou ve skřínce hledat stejně barevné náušnice, aby vyrazily do práce dokonale sladěné. Jenže jako na potvoru nebudou moci náušnice v té chaotické hromadě šperků najít. Nakonec odejdou s prázdnou a budou si muset vzít něco úplně jiného, než původně chtěly. Tím si dokonale rozhodí začátek dne. Jak takové nepříjemné situaci zabránit? Pořiďte si organizér na šperky, kde bude mít každý kousek své pevné místo.

Ramínko jako na šaty se spoustou kapsiček

Náš organizér na šperky jednoduše pověsíte do skříně. Budete ho mít kdykoli po ruce, a přitom vám nezabere prakticky žádný prostor. Už dávno odzvonilo klasickým šperkovnicím. Jsou neskladné a moc se toho do nich nevejde. Tenhle organizér je lehoučký a maximálně skladný. Visí na ramínku a vypadá úplně stejně jako šaty. Pověsíte si ho kamkoli budete potřebovat, ať už na židli, na klíč od skříně, nebo na dveře. Jeho rozměry jsou 45 x 102 cm, takže se opravdu bez problémů vejde kamkoli. Je využitelný z obou stran a obsahuje celkem 36 průhledných kapes a 18 poutek se suchým zipem. Kapsičky se hodí především pro náušnice, prstýnky či přívěsky, na řetízky a náhrdelníky pro změnu slouží poutka. Kupte si praktický a šikovný organizér a můžete si být jisty, že už nikdy nebudete svoje šperky zoufale hledat.Pobyty

Nejprodávanější slevy

Copyright © 2020 ABCsleva.cz. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

TOPlist