Moje navštívené (0)
Registrace

zavřít

Zapoměli jste heslo?
Nastavit města

Luxusní set s krystaly Elements Daemon Eye - šperk pro ženy, které se chtějí cítit jako princezny

Každá žena chce být krásná. Proto uvítá, když dostane jako dárek šperk, kterým se může ozdobit. Pečlivě ho sladí s oblečením a nechá vyniknout. Bude se cítit jako pohádková princezna. Přesně takové pocity v ženách vzbuzuje luxusní set s krystaly Elements Daemon Eye.

Elegance pro nejslavnostnější společenské příležitosti

Půvab a elegance, to jsou nejvhodnější synonyma pro luxusní set s krystaly Elements Daemon Eye. Tato sada šperků, skládající se z náhrdelníku a náušnic, je ztělesněním krásy. Hodí se i pro velmi slavnostní společenské příležitosti, jako jsou návštěvy plesů, divadelních představení, nebo koncertů. Provedení setu je dokonalé, natolik výrazné, že každého upoutá, ale přitom zároveň decentní, aby šperky dokonale ladily s oděvem a nepůsobily proti němu.

Kameny se dokonale třpytí

Jak náhrdelník, tak také náušnice jsou osázeny zirkony. Krystaly, které výrobce šperků pro zhotovení luxusní set s krystaly Elements Daemon Eye použil, mají speciální vybroušení tak, aby nádherně odrážely světlo. Pokud si je žena vezme na uši a krk, bude házet malá třpytivá prasátka, která upozorní na její nevšední ozdobu. Budou se dokonale třpytit a upoutávat pozornost přítomných žen i mužů.

Ošetřené i proti vzniku alergií

Navíc jak náhrdelník, tak i náušnice, jsou k dispozici ve velmi příjemném, okouzlujícím provedení s velkým kamenem v modré barvě. Zirkony, použité na osázení se vyznačují speciální porhodiovanou úpravou, která je antialergická a zároveň zaručuje dlouhotrvající lesk i při častém nošení šperku. Náušnice jsou také zhotoveny z velmi kvalitní slitiny bez obsahu niklu. Nemělo by tedy rozhodně docházet k černání kovu nebo ke vzniku nepříjemných alergií, které bohužel někdy bývají důsledkem nošení šperků. Kupte si proto tento elegantní luxusní set s krystaly Elements Daemon Eye, kterému dominuje nádherný tyrkysový kámen.Pobyty

Nejprodávanější slevy

Copyright © 2020 ABCsleva.cz. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

TOPlist