Moje navštívené (0)
Registrace

zavřít

Zapoměli jste heslo?
Nastavit města

Tekutý písek - hit, se kterým si pohrají i dospělí

Stavěli jste si jako děti rádi hrady v písku? Možná vás touha budovat neopustila ani v dospělosti. Pokud máte doma malého potomka, nejspíš si s ním s chutí zadovádíte na blízkém pískovišti. Jenže co dělat, když venku prší, je sychravo a počasí, že by psa nevyhnal? Máme pro vás řešení v podobě zázračného tekutého písku.

Nepřízeň počasí vás neskolí

Do oken bubnuje déšť, sloupec teploměru klesá, je chladno. Váš malý syn či dcerka se těšili, že společně vyrazíte na hřiště nebo do parku, zkrátka k nedalekému pískovišti, kde si budete stavět hrady a plácat bábovičky. I vy jste doufali, že si odpočinete od každodenního shonu a užijete si vzácné chvilky se svými dětmi. Budete s nimi dovádět a přitom nemyslet na nic jiného. Jenže počasí vám, jak se říká, udělalo čáru přes rozpočet. Sluníčko ne a ne vysvitnout, z nebe stále crčí další a další proudy vod. A váš potomek začíná být protivný. Do omrzení opakuje, že si chce hrát na pískovišti. Co dělat teď? Máme pro vás vynikající nápad: Udělejte mu pískoviště doma. Kroutíte hlavou, co že je to za nesmysl? Budete překvapení. Opravdu to jde.

Pískoviště uprostřed obývacího pokoje

Nemusíte se bát, že když přinesete odněkud z venku písek, jenom si s ním zaneřádíte byt. Něco podobného ovšem nedělejte. Objednejte si tekutý písek, který problém vyřeší za vás. Díky zázračnému písku, vyrobenému a patentovanému v USA, budete moci dopřát svým dětem pískoviště klidně i uprostřed obývacího pokoje vašeho bytu. Tento písek je velice příjemný na dotek, hebký a měkký. Výhodou je, že nikdy nevyschne. Díky tomu se hraní s ním stává dokonalou antistresovou terapií pro dospělé, nejenom příjemnou zábavou pro děti. Malí nezbedové se díky tekutému písku trénují ve svých dovednostech, zejména v motorice prstů a rukou. S tekutým pískem si vyhraje celá rodina.Pobyty

Nejprodávanější slevy

Copyright © 2020 ABCsleva.cz. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

TOPlist