Moje navštívené (0)
Registrace

zavřít

Zapoměli jste heslo?
Nastavit města

Články

Zdraví

Hračky

Zboží

Šperky

Móda a oblečení

  • 1

Hubnoucí legíny vám pomohou ke štíhlé linii

Hubnoucí legíny

Hubnutí není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Někdo má rychlejší metabolismus, proto prakticky nepřibírá, a pokud ano, hubne dobře a rychle. Velká část lidí ale má pomalejší metabolismus a ani pohyb a úprava stravy jim často nepřináší kýžený efekt v podobě ubývajících kilogramů. V takovém případě mnozí lidé zvažují, jak si pomoci. Jednou z možností je i nošení hubnoucích legín.

Luxusní set s krystaly Elements Daemon Eye - šperk pro ženy, které se chtějí cítit jako princezny

Luxusní set s krystaly Elements Daem

Každá žena chce být krásná. Proto uvítá, když dostane jako dárek šperk, kterým se může ozdobit. Pečlivě ho sladí s oblečením a nechá vyniknout. Bude se cítit jako pohádková princezna. Přesně takové pocity v ženách vzbuzuje luxusní set s krystaly Elements Daemon Eye.

Organizér na šperky - každý kousek má své pevné místo

Organizér na šperky

Dámy, také se vám stává, že spěcháte do práce nebo na schůzku, rozčileně se hrabete ve šperkovnici a ne a ne najít ten správný kousek, který se vám hodí ke kostýmku či k šatům? Mnohé ženy takové situace prožívají pravidelně, a přitom by vůbec nemusely, kdyby měly správný organizér na šperky.

BIO zelený ječmen - prostředek k očistě těla a přírodní léčbě nemocí

BIO zelený ječmen

Trápí vás jarní únava, máte nedostatek energie? Myslíte si, že by váš organismus potřeboval trochu pročistit, abyste z těla odplavili všechny toxické látky? Vynikajícím prostředkem pro očistu je BIO zelený ječmen.

Maqui Berry - zázračné bobule přinášejí elixír mládí

Maqui Berry

Stres se bohužel stal každodenním společníkem. Nezdravý životní styl, znečištěné životní prostředí, málo pohybu, nevhodná strava, to vše přispívá k tloustnutí a vzniku různých civilizačních chorob. Jak se proti tomu chránit? Receptem jsou Maqui Berry, bobule pocházející z Patagonie.

Tekutý písek - hit, se kterým si pohrají i dospělí

Tekutý písek

Stavěli jste si jako děti rádi hrady v písku? Možná vás touha budovat neopustila ani v dospělosti. Pokud máte doma malého potomka, nejspíš si s ním s chutí zadovádíte na blízkém pískovišti. Jenže co dělat, když venku prší, je sychravo a počasí, že by psa nevyhnal? Máme pro vás řešení v podobě zázračného tekutého písku.

Green Coffe - zelené tablety pro účinné a trvalé hubnutí

Green Coffe

Pravidelně cvičíte, máte pocit, že zdravěji už se snad ani stravovat nemůžete, a přesto se vám za žádnou cenu nedaří dostat se na svoji ideální váhu? Nezkoušejte žádné radikální diety, které by vám mohly více ublížit, než prospět. Sáhněte po přírodním prostředku v podobě tablet Green Coffe.

Bělící systém White Light - dokonalý chrup za symbolickou cenu

White Light

Bělostný chrup v širokém úsměvu je snem většiny z vás. Máte pocit, že ho nikdy nedosáhnete? Omyl. Dokážeme vám, že se vám tento sen může snadno splnit. Jednoduše použijete bělící systém White Light. Jeho cena je v podstatě symbolická.

  • 1

Pobyty

Nejprodávanější slevy

Copyright © 2020 ABCsleva.cz. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba internetových aplikací - Webnix.cz

TOPlist